Den studentstva 2015 - info

Vážení spolužáci!

V pondělí 16.11.2015 se bude konat Den studentstva, který pro Vás organizuje Studentský senát GJŠ. Po dohodě s vedením školy bude výjimečně (ve srovnání s minulými léty) zrušena řádná výuka všem (!!!) studentům a bude pro ně připraven alternativní program diferenciovaný dle ročníků

I. skupina: oktávy a čtvrté ročníky

výstava dokumentárních fotografií z roku 1968 "U nás pomáhali taky" a filmový maraton HOŘÍCÍ KEŘ, třídílný film o alarmujícím činu Jana Palacha

  • 8:00 - 11:45
  • studenti se mohou od 7:50 přesunovat do auly školy

II. skupina: septimy a třetí ročníky

PROMÍTÁNÍ dokumentů projektu Jeden svět ve školách a následná DISKUSE o problematice.

  • 8:30 - 11:30
  • zájemci se budou moci přihlašovat osobně ve vestibulu školy ve čtvrtek a v pátek o hlavní přestávce do jedné ze tří skupin podle tématu, které je zajímá (Manželka za 50 ovcí, Krev v mobilech a Chicago girl). Pozor! Septimy jsou v pátek v divadle.

III. skupina: primy až sexty (včetně 1. a 2. ročníků)

STUDENTSKÉ DÍLNY pod vedením vrstevníků.

  • 8:30 - 11:30
  • seznam dílen níže
  • zájemci se budou moci přihlašovat a) prostřednictvím google formulářů b) v pátek osobně o hlavní přestávce ve vestibulu školy.

Elektronické přihlašování do aktivit na den studentstva proběhne ve středu a čtvrtek, konkrétně 11.11. od 18:00 do 12. 11. 18:00 - tedy přesně 24 hodin. Seznam odkazů na přihlášení do jednotlivých aktivit se objeví zde na stránkách školy od 18:00 v článku Aktivity 2015 - přihlášení přesně na místě článku který právě čtete. Pokud článek po této době neuvidíte, je třeba hlavní stránku školy načíst znovu, či kliknout na odkaz v minulé větě. 

Pro správné přihlášení je nezbytné mít aktivní školní Google účet! Bez něj nelze přihlášení provést!. Studenti využívající Google Classroom ho aktivní již mají, všichni ostatní si jej mohou zaktivovat již nyní podle tohoto návodu. 

Seznam aktivit pro přihlašování je dostupný v tomto dokumentu. Zde najdete také doplňující informace k jednotlivým dílnám.

Zaroveň prosíme o předání těchto informací také všem vašim nepřítomným a nemocným spolužákům.

Dotazy směřujte na své senátory, případně na prof. Koubu, problémy s google účtem řeší ve čtvrtek dopoledne prof. Borůvka, příp. prof. Hutečka

PSS