Úspěchy studentů francouzštiny

11. března proběhlo v aule naší školy slavnostní předání diplomů mezinárodně uznávaných zkoušek DELF v kategorii A2, které se na Gymnáziu Jakuba Škody konaly v prosinci roku 2010. Z rukou ředitelky Francouzského centra v Olomouci Clary Woelfinger si diplomy osobně převzaly naše studentky Andrea Dorazilová, Kateřina Hanáková, Olga Kudýnová, Magda Pumprlová, Zdeňka Sobotková,Yveta Stiskálková a Lucie Zapletalová, z Gymnázia Jana Blahoslava pak Lenka Kožuchová a Kristýna Grebeňová.

24. března se konalo v Olomouci krajské kolo Olympiády ve francouzském jazyce.

Naši studenti se umístili takto:

  • Martina Navrátilová - 2. místo v kategorii A1
  • Martina Pilařová - 4. místo v kategorii B1
  • Lukáš Chmela - 6. místo v kategorii B2

Všem jmenovaným gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy!

Pemap