Informace ředitelství školy k pandemii koronaviru

Od pondělí 11. května 2020 je umožněna (po předchozí domluvě se zkoušejícím) přítomnost žáků maturitního ročníku na konzultacích ve škole. (Tento den je zároveň považován za den obnovení výuky po uzavření škol.)

Před vstupem do budovy odevzdá každý žák svému zkoušejícímu vyplněné a podepsané čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového onemocnění!
Předpokládáme, že těchto konzultací proběhne minimum, protože využívání komunikačních technologií, které bylo v předchozím období nastaveno, považujeme za dostatečné. Jsme si jisti, že řízená příprava našich žáků k maturitě je vyhovující a vede k následnému dosažení adekvátních výsledků u maturitní zkoušky.

Oznamujeme, že byly s konečnou platností zrušeny bez náhrady (pro tento kalendářní rok) sportovní kurz v Chorvatsku a jazykový kurz v Anglii.

Vyzývám všechny žáky a učitele, aby co nejstriktněji dodržovali všechna pravidla pro karanténu, NOSILI ROUŠKY a sledovali aktuální nařízení ohledně omezení volného pohybu!

Počínaje středou 11. března je až do odvolání škola uzavřena. VÝUKA POKRAČUJE POMOCÍ VZDÁLENÉHO PŘÍSTUPU PŘES INTERNET!

DODRŽUJTE STRIKTNĚ OSOBNÍ HYGIENU V DOMÁCÍM PROSTŘEDÍ A VŠUDE KDE SE V TĚCHTO DNECH POHYBUJETE!

Buďte zodpovědní ke zdraví svému i zdraví ostatních osob ve vašem okolí!

Zadání úkolů a ostatní informace ohledně výuky a komunikace s vyučujícími budou předávány především prostřednictvím Edookitu a e-mailu (výhradně na školní adresy s doménou gjs.cz).

V případě problémů s přihlášením (restart hesla atd.) kontaktujte neprodleně správce účtů - Mgr. Borůvku ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ).

Vzhledem k současnému stavu ohledně šíření koronaviru Covid-19 sledujte prosím weby Ministerstva zdravotnictví www.mzcr.cz, Krajské hygienické stanice www.khsolc.cz  a informace vydávané Olomouckým krajem www.olkraj.cz.

Pokud někdo z vás navštívil destinace s výskytem koronaviru, sledujte pečlivě svůj zdravotní stav a v případě jeho zhoršení kontaktujte TELEFONICKY svého lékaře nebo přímo epidemiologické pracoviště KHS.

Doporučení Krajské hygienické stanice: čtěte zde

Jan Raška

Meopta