Krajské kolo logické olympiády 2019

 

19-lo-kk-1Krajské kolo logické olympiády, kterou pořádá společnost Mensa, se letos uskutečnilo 1.listopadu v Prostějově. Z nominačního kola postoupilo do krajského semifinále čtrnáct žáků naší školy:

Kryštof Olša (Ia), Filip Žydel (IIa), Eliška Andrýsková, Jáchym Kouba a Filip Večeřa (všichni IVa), Dominika Filipová (Vb), Ondrej Dulanský a Vendula Onderková (oba VIa), Darian Poljak(VIIa), Ondřej Foldyna (VIIB), Natálie Mandátová a Patrik Poljak (oba VIIIa), Matyáš Stojan a Jaroslav Hradil (oba VIIIb).

Naši žáci se statečně vypořádali se zadanými úkoly a důstojně reprezentovali naši školu. Nejlépe se umístili Jaroslav Hradil a Eliška Andrýsková, kteří ve svých kategoriích obsadili třetí místa a postupují do celostátního finále, které se bude konat na konci listopadu v Praze.

Všem děkujeme za vzornou reprezentaci školy a postupujícím žákům přejeme hodně štěstí ve finále.

Mgr. Marta Lupačová

Hotel Fit