V soutěži Europa secura vybojovali studenti GJŠ celostátní kolo

19-eu-secura-01Dne 21. května se v DDM v Olomouci uskutečnila druhá část krajského kola soutěže EuropaSecura pro nejlepší družstva z Olomouckého kraje. Zúčastněná družstva muselaobhajovat svou bezpečnostní analýzu, kterou napsala v rámci předešlého kola, a zároveň si připravila oponenturu na bezpečností analýzy ostatních soutěžních družstev.

Naši školu reprezentovala 2 družstva. První ve složení Petr Majer, Pavel Švajka, Jakub Maťa (všichni z 1b) obsadilo krásné 2. místo. Naše družstvo ve složení Adam Menc, Václav Raška, David Houserek (všichni z 2b) zvítězilo a vybojovalo si účast v celostátním kole, které proběhne 10.-14. června na vojenské základně v Brdech.

Soutěž pro nás byla velkou zkušeností a samozřejmě se těšíme na další zajímavé zkušenosti z celostátního kola, kde máme možnost vyhrát zájezd do Bruselu.

Adam Menc 2b

PSS