Zeměpisná olympiáda - aktualizace po Krajském kole

Ani v krajském kole se naši mladí geografové neztratili...

Ve středu 20. března proběhlo krajské kolo zeměpisné olympiády všech kategorií, do kterého postoupilo i pět studentů naší školy. Nejlépe se umístili Martin Tomčala z IV.a a Oliver Punge z IV.b, kteří v kategorii C obsadili druhé a čtvrté místo. Darian Poljak ze VI.a byl v kategorii D nejmladším soutěžícím a obsadil 6. místo. Ani benjamínci Lucian Poljak z I.b a Lukáš Bednařík ze II.a se v silné konkurenci neztratili.

Všem děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

PK zeměpisu


dříve jsme napsali...

Okresní kolo ZO na GJŠ

15. února proběhlo na naší škole okresní kolo Zeměpisné olympiády všech čtyř kategorií, kterého se zúčastnilo 60 studentů z 15 škol přerovského okresu. Soutěžící měřili své síly ve třech dovednostech: práce s atlasem, test geografických znalostí a praktická část. Devět zástupců naší školy dosáhlo velmi pěkných výsledků. Dva z nich, Lucian Poljak z I.b a Martin Tomčala z IV.a kategorie vyhráli a Lukáš Bednařík ze II.a a Darian Poljak ze VI.a obsadili postupová druhá místa. Ani ostatní se ve velké konkurenci neztratili, skončili nejhůř na 6. místě.

 Všem děkujeme za vzornou reprezentaci školy a postupujícím přejeme hodně úspěchů v krajském kole.

PK zeměpisu

Macho Motorsports