Matematická olympiáda kat. A - 2018

18-imo-5V prosinci proběhla školní část I. kola matematické olympiády kategorie A, které se zúčastnil rekordní počet 18 řešitelů, z nichž 15 bylo z našeho gymnázia. Vysokému počtu řešitelů odpovídá i velký počet postupujících do krajského kola.

S plným počtem bodů se na prvním místě společně umístili Amálie Dostalíková a Darian Poljak, oba ze sexty a  Jana Pallová z oktávy a. Spolu s nimi do krajského kola postupují Vít Ulehla ze sexty a, Vendula Onderková a Ondrej Dulanský z kvinty a, Adam Zemánek z 3a a Štěpán Zapadlo ze septimy a.

Výsledková listina... 

Dobrou přípravou byla pro studenty účast v Internetové matematické olympiádě, kde družstvo naší školy ( ve složení Jana Pallová, Amálie Dostalíková, Darian Poljak, Vít Ulehla, Jaroslav Hradil, Adam Zemánek a Vít Horčička) obsadilo velmi slušné 24. místo z celkového počtu 119 škol České i Slovenské republiky.

Výsledková listina...

Několik fotografií zachycuje naše žáky při řešení Internetové MO.

Za PK matematiky Mgr. Jitka Čtvrtníčková

PSS