Hry VIII. zimní olympiády dětí a mládeže 2018 - BRONZ pro naši žákyni Petru Bártovou!

Petra-Bartova-snowboardVe dnech 28.01.2018 - 02.02.2018 se konaly již VIII. Hry zimní olympiády dětí a mládeže 2018. Tato akce je pořádána Českým olympijským výborem každé dva roky a střídá se letními olympijskými hrami. Naše žákyně, Petra Bártová byla nominována, aby zastupovala Olomoucký kraj ve snowboardových disciplínách. V disciplíně slopestyle předvedla na překážkách dvě naprosto čisté a vyrovnané jízdy.

Se svým bodových hodnocením skončila na třetím místě a získala tak pro Olomoucký kraj bronzovou medaili. V následujících týdnech bude Petra pokračovat dalšími snowboarovými závody v rámci Českého poháru, na kterých závodí již tři roky.

Gratulujeme, děkujeme za skvělou reprezentaci školy i kraje, a přejeme hodně dalších sportovních úspěchů a štěstí.

Meopta