G2 Floorbal Challenge

2017-g2-floorbalV pátek dne 2.prosince reprezentovaly naší školu v poháru 1. Kola G2 FLORBAL CHALLENGE vybrané studentky prvních a druhých  ročníků. V ranních hodinách změřily poměr sil s florbalistkami GJB A SPGP, který v posledním ročníku dokázal celý turnaj vyhrát.

Naše hráčky nevstoupily do utkání příliš dobře. Na začátku klání se soupeř dokázal prosadit hned dvakrát (z protiútoku s smolně po odrazu od helmy gólmanky za její záda). Nicméně za nepříznivého stavu 0:2 děvčata nic nevzdávala a dokázala vyrovnat dvěma pěkně umístěnými střelami do šibenice a na bližší tyč na nerozhodný stav 2:2. I přes náš lepší herní projev na konci zápasu e florbalistky nedokázaly navýšit skóre. O postupu do dalšího kola proto rozhodovaly samostatné nájezdy, kdy soupeři bylo přáno více.

Za vzornou reprezentaci školy děkujeme:

Aničce Štěpánové, Tereze Pavlíčkové, Janě Hrudíkové, Tereze Vlkové, Sabině Bartuškové, Miše Hynčicové, Sáře Metelkové, Monice Hausnerové, Eleně Sekaninové, Tereze Kopcové, Pavle Vašinové,  Haně Zalotěnkové a Aničce Zubíkové.

Tereza Stiskálková (3b)

PSS