Krajské kolo logické olympiády 2011

IMAG0063Krajské kolo logické olympiády, kterou pořádá společnost Mensa, se uskutečnilo 4.listopadu 2011 v Prostějově. Z nominačního kola, jehož se v našem kraji zúčastnilo v kategoriích druhý stupeň základní školy a střední školy 1 262 soutěžících, postoupilo do krajského semifinále i devět žáků naší školy:

Yveta Stiskálková z oktávy A , Jan Švéda a Pavel Berka z oktávy B, Ivana Pumprlová ze septimy B, Michaela Lasáková ze druhé A, Petr Vincena z kvinty A, Jan Gocník z kvarty A, Marian Poljak z kvarty B a Michaela Bagárová z tercie A.

Všichni se statečně vypořádali se zadanými úkoly a důstojně reprezentovali naši školu.

Do celostátního finále, které se uskuteční v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky, se podařilo postoupit Ivaně Pumprlové a Janu Gocníkovi . Oběma přejeme mnoho úspěchů.

[Fotogalerie]

Mgr. Marta Lupačová

Pemap