Předmětové komise

Jazyk český

předseda: Mgr. KRÁTKÁ Ivana

členové:

  • Mgr. HLOBILOVÁ Darja
  • Mgr. KOUBA Petr
  • Mgr. KARHÁNEK Václav
  • Mgr. KONEČNÁ Renata
  • Mgr. MATĚJOVÁ Radka
  • Mgr. NOVÁKOVÁ Jitka
  • Mgr. SLOVÁKOVÁ Dagmar
  • Mgr. VOJTĚCHOVSKÁ Eva
  • Mgr. ZAPLETAL Zdeněk

Jazyk anglický

předseda: Mgr. RIEDLOVÁ Eva

členové:

  • Mgr. ĎURIČKOVÁ Ivana
  • Mgr. FUKSOVÁ Petra
  • Mgr. HERČÍKOVÁ Iva
  • Mgr. KAŠAOVÁ Yveta
  • Mgr. MATĚJÍČKOVÁ Veronika
  • Mgr. MLČOCHOVÁ Lenka
  • Mgr. POSPÍŠIL Jaroslav
  • Mgr. SLÁDEČKOVÁ Jitka
  • Mgr. ŠVIKOVÁ Barbora

Jazyk německý

předseda: PhDr. KREJČÍŘOVÁ Helena

členové:

  • Mgr. HLOBILOVÁ Darja
  • Mgr. KREMELOVÁ Ivana
  • Mgr. KÜCHLER Marek
  • Mgr. MATĚJÍČKOVÁ Veronika
  • PhDr. NĚMČÁK Vít
  • Mgr. NOVÁKOVÁ Jitka

Jazyk ruský

předseda: Mgr. KREMELOVÁ Ivana

členové:

  • Mgr. FUKSOVÁ Petra
  • Mgr. NETOPILOVÁ Helena

Jazyk francouzský

předseda: Mgr. KREJČÍ Kateřina

členové:

  • Mgr. VOJTĚCHOVSKÁ Eva

Jazyk latinský

předseda: Mgr. SLOVÁKOVÁ Dagmar

Základy společenských věd

předseda: Mgr. TICHÁČKOVÁ Lenka

členové:

  • PhDr. BABUŠČÁKOVÁ Zuzana
  • Mgr. GADASOVÁ Yveta
  • Mgr. KONEČNÁ Renata
  • Mgr. KARHÁNEK Václav

Dějepis

předseda: Mgr. KOUBA Petr

členové:

  • Mgr. KRÁTKÁ Ivana
  • Mgr. KÜCHLER Marek
  • Mgr. SLOVÁKOVÁ Dagmara
  • Mgr. ZAPLETAL Zdeněk

Matematika

předseda: Mgr. ČTVRTNÍČKOVÁ Jitka

členové:

  • Mgr. BARTONÍKOVÁ Jana
  • Mgr. BORŮVKA Bohdan
  • Mgr. HORÁKOVÁ Pavla
  • Mgr. GREŠOVÁ Jana
  • Mgr. HLAVÁČEK Pavel
  • Mgr. HUTEČKA Petr
  • Mgr. LUPAČOVÁ Marta
  • Mgr. SKLENÁŘOVÁ Jana
  • Mgr. VEČEŘOVÁ Simona
  • Mgr. VYCHODIL Pavel
  • Mgr. ZATLOUKALOVÁ Helena

Fyzika

předseda: RNDr. KAŠTILOVÁ Dagmar

členové:

  • Mgr. FIURÁŠEK Jaromír
  • Mgr. HLAVÁČEK Pavel
  • Mgr. HUTEČKA Petr
  • Mgr. KUBÁNEK Miloslav
  • Mgr. LUPAČOVÁ Marta

Informatika a výpočetní technika

předseda: Mgr. KUBÁNEK Miloslav

členové:

  • Mgr. BORŮVKA Bohdan
  • Mgr. HUTEČKA Petr
  • Mgr. RAŠKA Jan
  • Mgr. SKLENÁŘOVÁ Jana
  • Mgr. VYCHODIL Pavel

Biologie

předseda: Mgr. BARTONÍKOVÁ Jana

členové:

  • Mgr. BARTONÍKOVÁ Zuzana
  • Mgr. JANČÍKOVÁ Zdeňka
  • Mgr. MACHAČOVÁ Lada
  • Mgr. RŮŽIČKA Jiří
  • Mgr. ŠVRČKOVÁ Eva (MD)
  • Mgr. URBÁŠKOVÁ Petra (MD)
  • Mgr. ZATLOUKALOVÁ Helena

Chemie

předseda: Mgr. MACHAČOVÁ Lada

členové:

  • Mgr. JANČÍKOVÁ Zdeňka
  • Mgr. VEČEŘOVÁ Simona
  • Mgr. ROHÁNKOVÁ Martina

Zeměpis

předseda: Mgr. HORÁKOVÁ Pavla

členové:

  • Mgr. SLÁDEČKOVÁ Jitka
  • Mgr. KAPAŇOVÁ Andrea

Tělesná výchova

předseda: Mgr. GADASOVÁ Yveta

členové:

  • Mgr. BARTONÍKOVÁ Zuzana
  • Mgr. ČERVENÁ Zuzana
  • Mgr. KAPAŇOVÁ Andrea
  • PhDr. NĚMČÁK Vít
  • Mgr. RŮŽIČKA Jiří
  • Mgr. URBÁŠKOVÁ Petra (MD)

Výtvarná výchova

předseda: Mgr. NETOPILOVÁ Helena

členové:

  • Mgr. FOJTÍK Igor
  • Mgr. MATĚJOVÁ Radka
  • Mgr. KREJČÍ Kateřina

Hudební výchova

předseda: Mgr. GREŠOVÁ Jana

členové:

  • vedení sboru: OŠČÁDALOVÁ Věra
Kalabusová