Úspěchy v biologických olympiádách

Během března a dubna proběhla krajská kola nejnáročnějších kategorií biologické olympiády – kategorie A a B. Nejlépe se dařilo Markétě Kratochvilové z oktávy b, která se stala úspěšnou řešitelkou a skončila v kategorii A na čtvrtém místě.

V mladších kategoriích C a D v okresním kole  předvedli reprezentanti naší školy výborné výkony. V kategorii D zvítězila Lucie Hrubá ze sekundy b a  na druhém místě skončila Kateřina Hrazdírová ze sekundy a.

V kategorii C naše žákyně získaly také nejlepší umístění. Vyhrála Barbora Matějová z kvarty b před Elou Kocfeldovou z tercie a, třetí místo obsadila Hana Dohnalová z kvarty b.

Předmětová komise biologie děkuje všem za vzornou reprezentaci školy a všem pěti děvčatům ze sekund, tercie a kvarty přeje hodně úspěchů v krajském kole.